Cashform to zespół profesjonalnych doradców, którzy korzystając ze swojego doświadczenia i wiedzy na temat rynku finansowego, pomogą państwu w wyborze optymalnych rozwiązań finansowych dopasowanych do osobistych potrzeb. Specjalizujemy się w obsłudze klienta indywidualnego, osób prowadzących IDG oraz spółki.

Zadowolenie klienta to dla nas priorytetowa wartość, dlatego też staramy się wyjść naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Nasi doradcy skupiają się na bieżących, a także na przyszłych potrzebach finansowych klientów. Podczas rozmów telefonicznych i spotkań starannie analizują Państwa obecną sytuację finansową i dążą do wyboru najlepszej spośród wielu dostępnych ofert.

Poświęcamy Państwu czas i uwagę oraz służymy pomocą przez cały proces kredytowy – od przedstawienia oferty i kompletowania dokumentów, poprzez wypełnianie wniosków, aż do podpisania umowy kredytowej i obsługi spłacanego kredytu. W prosty i zrozumiały sposób wyjaśnimy Państwu wszystkie zawiłości kredytowe i rozwiejemy wątpliwości, które mogą towarzyszyć podczas podpisywania umowy.

Cechuje nas:

  • indywidualne podejście do klienta
  • profesjonalizm
  • konkurencyjna i przejrzysta oferta
  • wysokie standardy obsługi klienta

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami finansowymi.